betclic
0 0
0 0
Read Time:3 Minute, 13 Second

BetClic jest jednym z zakładów bukmacherskich online. Popularność polskiego lidera szybko wzrasta, a on sam stał się najlepszym graczem w branży.

Utworzone w 2005 roku polskie zakłady, zostały założone w Londynie przez Nicolasa Berauda z pomocą pracownika i inwestycji wynoszącej od 3 milionów dolarów do 50 milionów dolarów w ciągu pięciu lat. Znaczna część BetClic została zainwestowana w 2008 roku, a rozbudowa Mangas Gaming objęła 75% udziałów w firmie. Rok później 50% kapitału SBM przejął BetClic.

Rozwój BetClick jest szybki i w 2010 roku utrzymywał już prawie 40% udziału w rynku zakładów online w Polsce.

betclic desktop

Lider jest niekwestionowany i ma niewielu konkurentów, którzy mogliby podważyć jego pozycję. Tylko Bwin (20% rynku) i PMU (25%) zdołały utrzymać się w gronie ulubionych firm. Oprócz Polski, BetClic oferuje swoje usługi również w wielu innych krajach europejskich.

Gracze ze Stanów Zjednoczonych są wykluczeni z listy uprawnionych narodowości, podobnie jak inne kraje Europy i Azji. Mistrzostwa Euro 2012 były prawdopodobnie najbardziej dochodowe dla BetClic, kiedy to firma odnotowała rekordową sprzedaż.

Podczas mistrzostw bukmacher wzbogacił się o 12 milionów dolarów. W BetClic jest też wiele innych ofert pracy, jak na przykład wielka kampania promocyjna Marsylii i Juventusu w sezonie 2010-2011.
W 2009 roku ta sama firma sponsorowała Lyon i kupiła koszulki drużyny.

Oferta strony

betclic promotions

  • BetClic oferuje aż 23 różne dyscypliny sportowe spośród najpopularniejszych dostępnych na stronie. Istnieje również duże wsparcie dla niektórych lig, aż do 120 dobrze rozwiniętych kategorii, jednak inne rynki nie są w tej chwili przedstawiane. Niemniej jednak, fani online nie będą zawiedzeni.
  • BetClic oprócz swojej oferty posiada wiele usług online, w tym obsługę live streamingów najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Polacy na co dzień pasjonują się tenisem, wyścigami samochodowymi, a nawet piłką nożną.
  • Użytkowników mobilnych ucieszy fakt, że BetClic posiada platformę na urządzenia takie jak komputery stacjonarne, tablety czy smartfony.
  • Firma oferuje również szczegółową historię dla swoich użytkowników, którą można sprawdzić w każdej chwili.
  • Oprócz zakładów sportowych, giganci branży gier online oferują 15 gier kasynowych (zarówno zwykłych, jak i prawdziwych), pokera i inne drobne zakłady. Są tu również gry stołowe, video poker i wiele innych.
  • Bukmacherzy organizują turnieje pokerowe z dużymi nagrodami, w których każdy może wygrać. Istnieje również możliwość gry w video pokera.

Informacje dotyczące korzyści

betclic top bets

Nadszedł czas, aby przyjrzeć się możliwościom, jakie te miejsca w Polsce oferują online. Większość z nich jest bardzo atrakcyjna dla większości amatorów, a gra nadal toczy się w stosunku 1,90 do 1,90.
Całkowita marża jest obliczana w BetClick 6,3%, a wypłata jest tak samo opłacalna – około 90%. Doświadczonych graczy ucieszy fakt, że nie ma maksymalnej kwoty zakładów we wszystkich dyscyplinach sportowych. Minimum jest najniższe z możliwych – €0.5 zakładu.

Istnieją jednak ścisłe reguły dotyczące zysków z tych przeciwieństw. Pojedynczy zakład na dowolny sport nie może wygrać więcej niż 20.000$, a wygrane nie mogą przekroczyć 50.000$ tygodniowo. Działa to podobnie jak piłka nożna i korzysta z najpopularniejszych spotkań na świecie.

Przede wszystkim należy powiedzieć, co jest najważniejsze. Istnieje wiele opcji dostępnych dla wszystkich fanów piłki nożnej. Na przykład: prawidłowa ocena zakładu na danego zawodnika, Half Time / Full Time, SIA / First / Last Score / Team, Over / Under, rzuty rożne i inne, które są darmowe w modelu 1X2. Ponadto, istnieje wiele możliwości dla różnych kombinacji i skomplikowanych systemów, które są zaangażowane.

Bezpieczeństwo i obsługa klienta

  1. BetClic stawia na wysokie bezpieczeństwo i doskonałą ochronę wrażliwych danych dla każdego użytkownika. Oferuje szyfrowanie SSL i certyfikat Thawte, który gwarantuje graczom pewność.
  2. Przesyłanie danych pomiędzy użytkownikiem, a platformą internetową jest skutecznie szyfrowane i zabezpieczone. Bukmacher online jest również członkiem ESSA, organizacji non-profit zajmującej się regulacją hazardu online, która porządkuje wszystkie kwestie i dąży do uczciwości i rzetelności.
  3. Obsługa klienta w BetClic jest oceniana przez większość przeciętnych użytkowników. Firma nie oferuje połączenia telefonicznego.
  4. Klienci mogą jednak łatwo skontaktować się z bukmacherem poprzez e-mail lub czat na żywo. Na szczęście BetClic obsługuje kilka języków europejskich i odpowiada na stosunkowo krótkie maile i czaty.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %