bitcoin system
0 0
0 0
Read Time:3 Minute, 4 Second

W ciągu ostatnich kilku tygodni otrzymaliśmy wiele wiadomości od użytkowników którzy pytali czy Bitcoin System jest naprawdę dochodowym, automatycznym systemem inwestycyjnym, czy też jest to tylko kolejne oszustwo.

Bitcoin System obiecuje dzienne zyski w wysokości około €200-250.

W tym przewodniku omówimy to bardziej szczegółowo. Udzielimy ci wszystkich informacji, które trzeba mieć, aby wiedzieć, czy Bitcoin System może dać ci tyle pieniędzy w wiarygodny sposób czy po prostu marnujesz swój czas i pieniądze.

bitcoin system start

Czy Bitcoin System to oszustwo?

Po zbadaniu systemu szczegółowo jesteśmy w stanie stwierdzić, że Bitcoin System nie jest w stanie zapewnić Ci żadnych pieniędzy. Sprawi tylko, że stracisz wszystkie fundusze, które zainwestowałeś.
Wszyscy ci, którzy potwierdzili, że osiągnęli zyski z tego systemu, w rzeczywistości korzystali z innych platform inwestycyjnych Bitcoin. Należy do nich eToro, który kwalifikuje się jako najbardziej wiarygodny i opłacalny w tej chwili.

Jak zarobić prawdziwe pieniądze inwestując w Bitcoin?

Bitcoin System jest często mylony z prawdziwym Bitcoin, który jest jedynym pozwalającym na zarabianie prawdziwych pieniędzy na co dzień. Bitcoin System po prostu wykorzystuje popularność Bitcoin obiecując łatwe pieniądze, ale tak naprawdę kłamie na temat swoich własnych zapewnień.

bitcoin system app

 • Jeśli chcesz inwestować uczciwie i z zyskiem w świecie kryptowalut i Bitcoin, musisz polegać na właściwych platformach.
 • Pierwszym krokiem, który należy podjąć, aby sprawdzić, czy dokonujesz właściwego wyboru, jest przeanalizowanie możliwości kontraktów na zróżnicowane ryzyko (CFD).
 • Dzięki kontraktowi różnic kursowych nie musisz kupować aktywów, ale możesz spekulować na zmianach ich cen od czasu do czasu.
 • Istnieje powszechne założenie, że zakup Bitcoin lub Eethereum, jest jedynym i najlepszym sposobem na osiągnięcie zysku.
 • W rzeczywistości ocena ta nie jest błędna, ale tylko wtedy, gdy inwestycje dokonywane są za pomocą odpowiedniego portfela, który daje gwarancje poprawności i bezpieczeństwa.
 • Jednakże, chociaż jest to możliwe, kupowanie Bitcoin może być nadal nierozważne.
 • Przykładem tego jest to, co wydarzyło się w 2020 roku, kiedy to pandemia COVID-19 spowodowała spadek cen kryptowalut o 50% w ciągu kilku pierwszych dni rozprzestrzeniania się zarazy.
 • Sytuacja ta doprowadziła do tego, że wielu inwestorów straciło wszystkie środki, które zainwestowali w zakup Bitcoina.
 • Dzięki CFD można uniknąć takich sytuacji i być pewnym, że nie zostanie się z pustymi rękami.
 • W przypadku, gdy ceny kryptowalut idą w dół, możesz za pomocą CFD inwestować w zmianę wartości kryptowaluty i nadal zarabiać pieniądze.
 • Aby handlować poprawnie i z zyskiem, należy być dobrze poinformowanym o rozwoju rynku, również tego w najbliższej przyszłości.
 • Jeśli oczekuje się, że wartość rynkowa wzrośnie, można otworzyć długą lokatę, tzn. dokonać zakupu.
 • Jeśli natomiast oczekuje się, że wartość rynkowa będzie spadać, otworzyć krótką lokatę, czyli sprzedać akcję, aby móc następnie zarabiać pieniądze.

Bitcoin System login

Krótka pozycja nie wymaga wcześniejszego kupna rynku, ale można to zrobić w każdym przypadku.

Jednym ze sposobów na wykładnicze zwiększenie zysków jest wykorzystanie dźwigni finansowej, technologii dostępnej w kontraktach CFD, która pozwala na zwiększenie siły nabywczej w stosunku do początkowego depozytu.

Chociaż jest to bardzo korzystna technologia, należy ją stosować z dużą ostrożnością, ponieważ w przypadku wykonania fałszywego ruchu można znaleźć się w odwrotnej sytuacji, zwiększając straty, a nie zyski.

Czy Bitcoin System działa, czy jest to oszustwo?

 • Jak wspomniano powyżej, Bitcoin System nie tylko nie działa w żaden sposób, ale nie jest też bezpieczny.
 • Potwierdzeniem tego co mówimy są również opinie i recenzje użytkowników, które postanowiliśmy dogłębnie i szczegółowo przeanalizować wchodząc na dedykowaną platformę.
 • Te recenzje, komentarze i opinie zawierają poświadczenia od użytkowników, którzy twierdzą, że nic nie zarobili, a nawet stracili wszystkie fundusze, które wcześniej zainwestowali.
 • Wielu użytkowników przyznało, że próbowali odzyskać swoje pieniądze i podjęli kroki prawne przeciwko platformie, ale naszym zdaniem będzie bardzo trudno otrzymać należny im wymiar sprawiedliwości.
 • Niestety, wszystkie zyski z tych nielegalnych działań są szybko przenoszone do rajów podatkowych, a polski wymiar sprawiedliwości ma nikłe lub wręcz zerowe zdolności do interweniowania w Twoim imieniu.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %