0 0
0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second

W 2014 roku na europejskich ulicach zginęło około 4000 młodych ludzi w wieku 15-24 lat. Z tego powodu Safety Tunes skoncentruje się na grupie docelowej młodych użytkowników dróg – rowerzystów, motorowerów, motocyklistów i kierowców samochodów w wieku 15-24 lat.
Europejskie strojenie bezpieczeństwa ruchu drogowego:

Saftey Tunes zapewnia innowacyjne działania na rzecz bezpieczeństwa drogowego dla nowego pokolenia młodych kierowców: Safety Tunes wytycza nowe ścieżki w tworzeniu świadomości odpowiedzialności na drodze. Projekt rozwija nową metodologię, która łączy sztukę społeczną, edukację rówieśniczą, emocje i media społecznościowe.

Zespoły More Safety tunes będą aktywne w 8 krajach europejskich, realizując warsztaty w szkołach zawodowych. Celem jest zwrócenie się do młodych ludzi na poziomie emocjonalnym, aby stworzyć trwałą świadomość dotyczącą afirmującego życia i odpowiedzialnego zachowania na drodze. Ogólnym rezultatem powinna być poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez zmniejszenie liczby wypadków wśród młodych kierowców, urazów i ofiar śmiertelnych wśród młodych kierowców poprzez podnoszenie świadomości na temat odpowiedzialnego i społecznego zachowania w ruchu drogowym.

Oprócz przekazywania faktów i liczb dotyczących kwestii bezpieczeństwa ruchu drogowego, warsztaty skupiają się na tworzeniu własnych oświadczeń i komunikatów dotyczących kwestii bezpieczeństwa ruchu drogowego. Od rówieśników, dla długiego ratowania życia na drogach.
DOSTRAJAJ SIĘ DO BEZPIECZEŃSTWA!

Chcesz wzbudzić świadomość wśród młodych ludzi i być częścią tego nowego ruchu? Wszystkie szczegółowe informacje i dane kontaktowe do Twojego kraju można znaleźć tutaj. Skontaktuj się z nami i włącz bezpieczne melodie!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %